Sponzori

Linkovi

30-01-2016, Novi Sad
SVETOSAVSKI DŽUDO KUP 2016

U organizaciji DžK Slavija, u maloj sali dvorane "SPENS", održan je međunarodni džudo turnir. Nastupalo je 620 takmičara iz preko 60 klubova iz zemlje i inostranstva. DžK "Dinamo" predstavljalo je 24 takmičara predvođenih trenerima Ilijin Petrom, Ostojić Nedom i Ostojić Ivanom. Takmičili su se uzrasti U11, U13 i U15. Dinamo je osvojio 10 medalja (4 zlatne, 3 srebrne, 3 bronzane) i pehare za najbolju ekipu poletaraca (U11) i najbolju ekipu poletarki (U11), dok je ukupnom plasmanu zauzeo 2. mesto iza ekipe domaćina.

Pregled osvojenih medalja

Poletarci (U11)

Zlatne: Đurović Aleksa (-31 kg), Zubović Mateja (-38 kg), Stojanović Miloš (-50 kg)
Srebrne:
Stojanovski Marija (-22 kg), Stojanov Tijana (-34 kg), Jurica Nemanja (-34 kg)
Bronzane: Sekulović Milica (-28 kg), Jakimovski Đorđe (-38 kg)

Peto mesto osvojili su Mirković Nikola (-28 kg), Rahović Jovana (-28 kg) i Živković Vanja (38 kg).