REZULTATI - POJEDINAČNO - DEVOJČICE RESULTS - INDIVIDUAL COMPETITION - GIRLS |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Takmičarki: 124 Klubova: 36 Zemalja: 4 |
|||||
DEVOJČICE U11 GIRLS U11 |
DEVOJČICE U15 GIRLS U15 |
KADETKINJE U18 CADETS (W) U18 |
|||
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
- 20 kg | 1. Stojanovski Marija, Din. 2. 3. 3. |
- 32 kg | 1. Popović Ana-Marija, Lugoj 2. Artan Melisia, Lugoj 3. Rajić Tamara, Kučevo 3. Radojević Nevena, Rad. Ob |
- 40 kg | 1. 2. 3. 3. |
- 22 kg | 1. Savić Bojan, Crvena Zvezda 2. Jovović Jovana, Rakovica 3. Stojanovski Jelena, Din. 3. Selić Milena, VGSK |
- 36 kg | 1. Radovanović Mila, Slavija 2. Rakić Dragana, Turija 3. Begović Slavica, Partizan Bg 3. Milanović Dijana, Trepča |
- 44 kg | 1. Stojanović Ljubica, Žandar. 2. 3. 3. |
- 25 kg | 1. Višnjić Nađa, Sirig 2. Krtenić Andrijana, Dinamo 3. Milošević Iva, Rakovica 3. Albijanić Nina, Pančevo |
- 40 kg | 1. Ćopić Teodora, Rakovica 2. Adam Slađana, TSK 3. Mura Klara, Rijeka 3. Artan Denisa, Lugoj |
- 48 kg | 1. 2. 3. 3. |
- 28 kg | 1. Moisesku Selena, Lugoj 2. Ćopić Anastasija, Rakov. 3. Kocić Ksenija, Kučevo 3. Stanišić Helena, Rijeka |
- 44 kg | 1. Pavlović Zorana, TSK 2. Mladenović Anđela, Bor 3. Rata Antonija, Lugoj 3. Križanović Teodora, Kučevo |
- 52 kg | 1. Pavlović Ivana, Radnički Obr. 2. Nestorović Milica, Spartak 3. Stefanović Ena, Dinamo 3. Avramov Katarina, Mladost |
- 31 kg | 1. Radović Danijela, Sirig 2. Bohor Jaquline, Lugoj 3. Mihaljčić Nevena, Sirig 3. Gičkov Nina, Pančevo |
- 48 kg | 1. Labović Emilija, Crvena Zvez. 2. Simić Kristina, Voždovac 3. Katić Nika, Osijek 3. Brsanović Milica, Kučevo |
- 57 kg | 1. Radulović Anđela, Dinamo 2. Lobanov Aleksandra, Olim 3. Alija Elvira, Trepča 3. |
- 36 kg | 1. Škamla Ana, Cement 2. Nađ Fružina, Partizan Kot 3. Mirošnjikov Anastasija, Sl 3. Pavlevski Jovana, NSDŽK |
- 52 kg | 1. Svirčević Nataša, Cement 2. Mirkov Dunja, Voždovac 3. Adega Jovana, Lokomotiva 3. Pavlović Mara, Carina |
- 63 kg | 1. Kurbik Anastasija, Slavija 2. Bokareva Sofija, Klisa 3. Živić Sanja, Trepča 3. Nedeljković Ivana, Dinamo |
- 40 kg | 1. Divljan Dunja, Dinamo 2. 3. 3. |
- 57 kg | 1. Tasić Jelena, Slavija 2. Cvijić Milica, Slavija 3. Mišković Lana, NSDŽK 3. Dimić Natalija, Bambi |
- 70 kg | 1. Ranđelović Anđela, Dinamo 2. Trajilović Teodora, Kučevo 3. Jovanović Jovana, Institut 3. Ivanović Katarina, Klisa |
- 44 kg | 1. Bendić Vanja, Carina 2. Jakšić Hristina, Trepča 3. Vujović Milena, Pančevo 3. |
- 63 kg | 1. Blažević Laura, Osijek 2. Stanojević Marija, Carina 3. Marton Kristina, Yama-Ara 3. Rajković Tijana, Olimp |
+ 70 kg | 1. Slavković Sara, Dinamo 2. Dubroja Aleksandra, Yama 3. Rokić Bojana, Radnički Ob. 3. Sivrić Sandra, Neretva BiH |
+ 44 kg | 1. Erceg Anja, Sirig 2. Pavliš Sara, Sirig 3. 3. |
+ 63 kg | 1. Vukoja Vesna, Neretva (Bih) 2. Ljubenković Valentina, Vuk 3. Šimunek Doroteja, Osijek 3. Fetić Sabina, Rijeka |
REZULTATI - POJEDINAČNO - DEČACI RESULTS - INDIVIDUAL COMPETITION - BOYS |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Takmičara: 379 Klubova: 47 Zemalja: 5 |
|||||
DEČACI U11 BOYS U11 |
DEČACI U15 BOYS U15 |
KADETI U18 CADETS (M) U18 |
|||
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
- 20 kg | 1. Kešanski Nemanja, NSDŽK 2. Magura Danilo, Bezbed. 3. Dolinga Dejan, Dinamo 3. Radanov Nikola, Dinamo |
- 30 kg | 1. 2. 3. 3. |
- 46 kg | 1. Radović Đorđe, Sv. Đorđe 2. Otić Aleksa, Slavija 3. Dimitrov Nikola, Rad. (Ob.) 3. |
- 22 kg | 1. Adam Darko, TSK 2. Cvetković Gvozden, Žandar. 3. Casian Krautmann, Phoen. 3. Raul Codrea, Phoenix ROU |
- 34 kg | 1. Kajić Damir, Cement 2. Senić Sreten, Bor 3. Ložajić Ivan, Vuk 3. Paunović Nikola, ODŽK Bg |
- 50 kg | 1. Krsmanović Pavle, Bor 2. Pacić Nebojša, Makikomi 3. Milisavljević Petar, Carina 3. Matijević Dominik, Osijek |
- 24 kg | 1. Lupulov Aleksandar, Pančevo 2. Škorić Sergej, Rakovica 3. Bojović Petar, Institut za ju 3. Đorđević Jovan, ODŽK Bg |
- 38 kg | 1. Jović Stefan, Bezbednost 2. Škamla Filip, Cement 3. Albijanić Lazar, Pančevo 3. Stanimirović Vukan, Rak. |
- 55 kg | 1. Karan Ilija, Crvena Zvezda 2. Šušnić Dino, Rijeka CRO 3. Malić Edin, Trepča 3. Čelar Toni, Osijek CRO |
- 27 kg | 1. Mandarić Miloš, Pančevo 2. Nišić Nemanja, Pančevo 3. Penisoara Octavian, CSS L. 3. Đorđević Miloš, Dinamo |
- 42 kg | 1. Kosović Velimir, Cement 2. Jovanović Stefan, Rakovica 3. Dubaić Uroš, C. Zvezda 3. Šašić Nikola, Spartak |
- 60 kg | 1. Omasta Igor, Dinamo 2. Galić Ante, Neretva BiH 3. Koškan Toni, Osijek CRO 3. Pavlov Nikola, Dinamo |
- 30 kg | 1. Bogdanovski Vladimir, Din 2. Govedarica Luka, Igalo 3. Francuz Filip, Dinamo 3. Jeremić Matija, Rakovica |
- 46 kg | 1. Vukadinović Veljko, C. Z. 2. Antić Aleksa, C. Zvezda 3. Kajić Alen, Cement 3. Jovanović Dimitrije, Inst. |
- 66 kg | 1. Župarić Stefan, Stepanovićevo 2. Rinkovec Filip, Dinamo 3. Jelenović Dansan, Rijeka 3. Petrov Aleksandar, Klisa |
- 34 kg | 1. Jovanović Andrija, Bambi 2. Katić Ivan, Osijek CRO 3. Zubović Mateja, Dinamo 3. Bulaja Milan, Proleter |
- 50 kg | 1. Stanimirović Luka, Rakovica 2. Cvijić Milan, Slavija 3. Nikolić Nemanja, Cement 3. Prokopijević Luka, Makiko |
- 73 kg | 1. Zdravković Bojan, Makikomi 2. Jović Aleksandar, Bezbed. 3. Dostić Nikola, Dinamo 3. Matijević Samuel, Neretva |
- 38 kg | 1. Jovanović Marko, ODŽK Bg 2. Bertoloti Nikola, Institut 3. Batizić Viktor, Institut 3. Nađ Daniel, Partizan Kot |
- 55 kg | 1. Aksentijević Uroš, C. Zvezda 2. Grdinić Andrian, Rijeka 3. Blešić Nikola, Proleter 3. Janošević Dušan, Sv. Đor. |
- 81 kg | 1. Čikarević Stefan, Kučevo 2. Gašić Staleta, Žandarmer. 3. Mihaljica Dejan, Yama Ar. 3. Gavrilov Milivoj, Turija |
- 42 kg | 1. Ratković Andrej, Radnički Bg 2. Ristić Nemanja, Proleter 3. Vučenović Aljiša, NSDŽK 3. Traljić Uroš, NSDŽK |
- 60 kg | 1. Košić Vuk, Dinamo 2. Češko Ian, Osijek 3. Milenović Zoran, Partizan 3. Kalabić Dušan, Cement |
- 90 kg | 1. Subašić Aleksandar, NSDŽK 2. Tomašević Veljko, Rad. Ob. 3. Nedeljković Nikola, Trepča 3. |
- 46 kg | 1. Ćuča Uroš, Dinamo 2. Križanac Karlo, Neretva BiH 3. Farau David, Phoenix ROU 3. Ćirović Nikola, C. Zvezda |
- 66 kg | 1. Pavlov Stefan, Dinamo 2. Maravić Danijel, Dinamo 3. Životić Dušan, VGSK 3. Bošnjak Vuk, Spartak |
+ 90 kg | 1. Stanojević Lazar, Carina 2. 3. 3. |
- 50 kg | 1. Petković Miloš, ODŽK Bg 2. Stojanović Miloš, Dinamo 3. Palanački Filip, Pančevo 3. Tubić Vasilije, Žandarmer. |
- 73 kg | 1. Kljajić Vukić, Žandarmerija 2. Nedeljković Dimitrije, Rak 3. Pjević Miloš, Voždovac 3. Mjertan Filip, Judokan |
||
+ 50 kg | 1. Đorđević Mateja, Kučevo 2. Marić Branko, Sirig 3. Gašić Aleksandar, Žandar. 3. |
+ 73 kg | 1. Stojkovac Aleksandar, Mlad 2. Milaković Lazar, Bor 3. Tomašević Vukašin, Mlad 3. Lazarević Lazar, VGSK |