REZULTATI - POJEDINAČNO RESULTS - INDIVIDUAL COMPETITION Klubova: 36 (Bambi, Bezbednost, Bor, Carina, Crvena Zvezda, CSS Lugoj ROM, Dinamo, Hercegovac BiH, Institut za džudo, Kučevo, Lokomotiva, Makikomi, Mioki FRYM, Mladost CRO, Mladost Zemun, Mladost Bečej, Novi Beograd, OJK Mile Dragić, Omladinac, Pančevo, Partizan, Phoenix Banat ROM, PRO - Motrica ROM, Proleter, Radnički Obrenovac, Radnički Beograd, Rijeka CRO, Sloven, Sremac, Trudbenik, TSK, Turija, Voždovac, Zemun, Žandarmerija, Yama-Arashi) Zemalja: 5 (Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Makedonija, Rumunija, Srbija) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
DEVOJČICE U11 GIRLS U11 |
DEČACI U11 BOYS U11 |
DEVOJČICE U15 GIRLS U15 |
|||
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
- 22 kg | 1. Sekulović Milica DINAMO 2. Nistor Sandra CSS ROM 3. Acan Anja TSK 3. Rahović Jovana DIN |
- 22 kg | 1. Bjelić Nemanja SLOVEN 2. Lupulov Aleksandar PA 3. Mitić Nikola DINAMO 3. Sokić Vukašin RAD. Ob. |
- 31 kg | 1. Bjelić Ana SLOVEN 2. Knić Iva MLADOST CRO 3. Sušnić Lara RIJEKA CRO 3. |
- 25 kg | 1. Gičkov Nina PANČEVO 2. Kocić Ksenija KUČEVO 3. Vasiljević Anđela BAMBI 3. |
- 24 kg | 1. Nađ Nikola ML. Zemun 2. Barbul Milorad PART. Ki 3. Mandarić Miloš PANČE. 3. Zubović Uroš SLOVEN |
- 36 kg | 1. Bjelić Branislava SLOVEN 2. Mura Klara RIJEKA CRO 3. Kovač Ivana MLADOST CRO 3. |
- 28 kg | 1. Popovici Anamaria CSS ROM 2. Bohor Jaqueline CSS ROM 3. Rajić Tamara KUČEVO 3. Radojević Nevena RAD. Obr |
- 27 kg | 1. Francuz Filip DINAMO 2. Jurica Nemanja DIN. 3. Bogdanovski Vladimir 3. Đurović Aleksa DINAMO |
- 40 kg | 1. Mladenović Anđela BOR 2. Nikolić Katarina MAKIKOMI 3. Stojanović Ljubica ŽAND. 3. Čakarević Jovana VOŽDOV. |
- 31 kg | 1. Radenović Nadežda ML.Zem 2. Čordaš Anastasija TSK 3. Filipović Katarina KUČEVO 3. Mitar Rebeca CSS ROM |
- 30 kg | 1. Živaljević Danilo DINAMO 2. Vasiljević Stevan DIN. 3. Jovanović Andrija BAM. 3. Cvetković Miša BOR |
- 44 kg | 1. Kuruzović Milena NOVI BG. 2. Labović Emilija C. ZVEZDA 3. Mitrović Ana CARINA 3. Jočić Katarina C. ZVEZDA |
- 36 kg | 1. Mladenović Staša BOR 2. Artan Denisa CSS ROM 3. Zečević Snežana TSK 3. Đekić Tara LOKOMOTIVA |
- 34 kg | 1. Ilić Vuk OJK Mile Dragić 2. Jovanović Marko OJK M. 3. Popović Ognjen LOKO. 3. Mićić Luka PARTIZAN Ki. |
- 48 kg | 1. Jančić Aleksandra OJK M. Dr. 2. Aćić Vesna PROLETER 3. Đekić Ana RADNIČKI Obr. 3. Adega Jovana LOKOMOTIVA |
- 40 kg | 1. Latković Milica PAR. Kikinda 2. Bajić Tara RADNIČKI Obren. 3. Jović Anđela BAMBI 3. Rata Antonia CSS ROM |
- 38 kg | 1. Zubović Stefan SLOVEN 2. Đorđević Đurđije OJK M. 3. Stojkov Nemanja LOKO. 3. Jasnić Nikola SLOVEN |
- 52 kg | 1. Vujinović Tijana YAMA-ARA. 2. Rukavina Mia RIJEKA CRO 3. Dinova Natalija MIOKI MKD 3. Mitrović Andrijana KUČEVO |
- 44 kg | 1. Jović Milica BAMBI 2. Kržanović Ivana KUČEVO 3. Stefanović Miljana PANČE. 3. |
- 42 kg | 1. Jovanović Dimitrije ZEM. 2. Arbutina Stefan SLOVEN 3. Jovanović Andrej C. Zv. 3. Simić Stefan SLOVEN |
+ 52 kg | 1. Ranđelović Anđela DINAMO 2. Alimpić Anastasija SREMAC 3. Vukoja Vesna HERCEGOVAC 3. Mihailović Aleksandra MA. |
+ 44 kg | 1. Lovaković Stella ML. CRO 2. Denić Natalija BAMBI 3. Biianu Sara Phoenix ROM 3. |
- 46 kg | 1.Petković Miloš OJK M. Dr. 2. Stanaćev Minja PART. Ki. 3. Surla Marko LOKOMOTI. 3. Japundža Gojko DINAMO |
||
- 50 kg | 1. Horga Denis LUGOJ ROM 2. Anđelović Mihajlo DIN. 3. 3. |
||||
+ 50 kg | 1. Marković Uroš VOŽDOVAC 2. Mljač Petar DINAMO 3. Staletović Vuk RAD. Ob. 3. Nekvasil Stefki MAKIKO. |
KADETKINJE U18 CADETS (W) U18 |
KADETI U18 CADETS (M) U18 |
||
---|---|---|---|
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
Kat. Cat. |
Plasman Rank |
- 40 kg | 1. 2. 3. 3. |
- 46 kg | 1. Prokopijević Luka MAKIKO. 2. Pacić Nebojša MAKIKOMI 3. Pacić Ivan MAKIKOMI 3. Simić Jovan STEPANOVIĆE. |
- 44 kg | 1. Dubajić Tamara C. Zvezda 2. Miljković Marija KUČEVO 3. 3. |
- 50 kg | 1. - 2. - 3. - 3. - |
- 48 kg | 1. Pavlović Ivana RAD. Obren. 2. Radulović Anđela DINAMO 3. Ćorić Andrea HERCEGOVAC 3. Keneški Tamara PAR. Kikin. |
- 55 kg | 1. Sarić Marko DINAMO 2. Omasta Igor DINAMO 3. Radosavljević Lazar RAD. 3. Milić Nemanja PARTIZ. Ki. |
- 52 kg | 1. Šerifovska Berna MIOKI MK 2. Perić Milijana RADNIČKI Ob. 3. Stefanović Ena DINAMO 3. Selimanović Valentina DIN |
- 60 kg | 1. Stojadinov Aleksa DINAMO 2. Jasnić Mirko SLOVEN 3. Galić Ante HERCEGOVAC 3. Rinkovec Filip DINAMO |
- 57 kg | 1. Jančić Katarina OJK M. Dr. 2. Bojađiska Magdalena MIOKI MKD 3. 3. |
- 66 kg | 1. Vojnović Mihajlo DžS Bg 2. Madžarević Uroš SLOVEN 3. Uzelac Nenad SLOVEN 3. Cvetanović Dimitrije DIN. |
- 63 kg | 1. Gajić Zorana SREMAC 2. Radmilović Đurđina OJK M. 3. Rokić Bojana RADNIČKI Ob. 3. Trailović Teodora KUČEVO |
- 73 kg | 1. Simić Teodor OJK Mile D. 2. Bjelić Stefan SLOVEN 3. Dojčinović Luka DINAMO 3. Ćulum Mladen YAMA-AR. |
- 70 kg | 1. Slavković Sara DINAMO 2. Stanojević Katarina C. Zvez. 3. 3. |
- 81 kg | 1. Bosančić Dejan SLOVEN 2. Pavić Dušan DINAMO 3. Vukmirica Mateja PAR. Ki. 3. Nikolić Jovan BOR |
+ 70 kg | 1. Velkovska Angela MIOKI MK 2. Stanojević Katarina C. Zvez. 3. 3. |
- 90 kg | 1. Ivanić Miloš YAMA-ARASHI 2. Šinković Zalan MLAD. Beč. 3. 3. |
+ 90 kg | 1. Repanović Nemanja ML. Be. 2. 3. 3. |