Sponzori

Linkovi

Dinamo03-10-2010 Mostar
BORSA OPEN

U Mostaru u dvorani na Bijelom brijegu održan je Međunarodni džudo turnir ''Borsa Open'' 2010, uz učešće preko 300 takmičara iz 6 država. Nastupila su 23 džudo kluba iz BiH, Crne Gore, Holandije, Hrvatske, Makedonije i Srbije. DžK Dinamo predstavljalo je svega troje takmičara, ali to nije bila prepreka da ostvare zapažen rezultata osvojivši čak 6 zlatnih medalja i jedan pehar. Krenimo redom od najmlađeg, ali i najuspešnijeg predstavnika našeg kluba Andree Stojadinov koja je osvojila čak 3 zlatne medalje (za poletarke do 31 kg, za mlađe pionirke do 32 kg i za starije pionirke do 32 kg) i pehar za najuspešniju poletarku turnira. Filip Rinkovec je osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 34 kg za mlađe pionire. Aleksa Stojadinov je osvojio dve zlatne medalje (za starije pionire do 50 kg i za kadete do 50 kg).