Sponzori

Linkovi

03.10.2009, Subotica
PRVENSTVO SRBIJE ZA POLETARCE

Subotica je bila domaćin i državnog prvenstva za najmlađe džudiste iz Srbije. Na prvenstvu Srbije džudo klub DINAMO je predstavljalo 7 takmičara. Osvojene su 3 zlatne medalje, jedno peto i tri deveta mesta. Sa malo više sreće u žrebu uspeh je mogao biti i veći jer je mladi Vuk Košić (28) u prvom kolu izgubio preglasavanjem od takmičara koji je na kraju osvojio drugo mesto. Zbog promene sistema repesaža nije imao priliku za nastavak takmičenja i eventualnu borbu za treće mesto. Dostojan otpor pružio je i mladi Stefan Pavlov (34 kg) koji je takođe izgubio od drugoplasiranog takmičara u svojoj kategoriji.

Zlatne medalje su osvojili:

Andrea Stojadinov (28 kg)
Filip Rinkovec (31 kg) i
Anđela Radulović (34 kg)

Milan Savin (31 kg) osvojio je 5. mesto, a Vuk Košić (28 kg), Stefan Pavlov (34) i Aleksandar Đerfi su osvojili 9. mesta.