Linkovi

13.06.2009, Larisa (Grčka)
PRVENSTVO BALKANA ZA KADETE

Jelena DUKIĆ

Na balkanskom kadetskom šampionatu džudisti Dinama, Jelena Dukić (57 kg) i Predrag Nikolajević (55 kg), osvojili su prvo mesto i zlatnu medalju. U finalu Jelena Dukić je svoju protivnicu, grčku takmičarku, pobedila iponom. Isto je prošao i rumunski takmičar koga je Predrag Nikolajević pobedio iponom u finalnoj borbi. Oba naša takmičara su imala po četiri borbe.
Pored ovo dvoje takmičara JK Dinamo predstavljao je i Slavko Stanišić koji je bio jedan od najuspešnijih sudija.
U ukupnom plasmanu Predrag NIKOLAJEVIĆkadetska reprezentacija Srbije je zauzela 2. mesto iza reprezentacije Rumunije.